• Dekorasyon ve tadilat başarılı sonucu alana kadar
  • Videolu ve resimli adım adım anlatımlar
  • Ya işçi tut - Ya da kendin yap
  • Mutfak tadilatında hesap makinaları

Pudra Rengi İle Mutfakları Şenlendirmenin Yolları ve Detayları

Pudra rengi mutfak dolabı modelleri uyumun, romantizm, anlaşmanın, neşenin ve pozitif atmosferin oluşmasını sağlar.

Pudra Rengi Mutfaklar

Mutfaklar yaşamımızın vazgeçilmez olan parçalarından bir tanesidir. En lezzetli ve en nefis yemeklerin yapıldığı mutfak modellerinde neredeyse zamanımızın büyük bir bölümünü geçiririz. Bundan dolayı kullanılacak olan mutfak dolapları ve aksesuarları kullanan kişiye zindelik, heyecan, mutluluk, huzur, konfor ve rahat sağlamalıdır. Özellikle ev de ve mutfaklarda pudra rengi dekorasyon yapmak isteyen kişiler bu rengin uyum, pozitif atmosfer ve romantizm yarattığını unutmamaları gerekir. Ayrıca pudra rengi dekorasyonu hemen hemen her renk ile kombine etmek de mümkündür.

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-2

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-3.jpg

Pudra pembesi mutfak dolapları seçiminde renk paletinden yapılacak olan seçim mutfağın her alanı için önemlidir. Pudra rengi mutfak dekorasyonu hafifliği, olumlu olan duygularının algılanmasını ve mutluluğu da temsil eder.

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-4

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-5

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-6

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-7

Pudra pembemsi mutfak dolapları ve mutfaklar yaratmak isteyen kişilerin birkaç renk ile uyum yakalaması gerekir. Özellikle kullanılacak olan mor pudra rengi ile uyum sağlayacaktır ama mor ve pudranın içine beyaz da kullanmak gerekir. Beyaz bu iki rengin ayrımını en güzel şekilde yapacaktır.

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-8

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-9

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-10

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-11

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-12

Pudra rengi mutfak dolapları ve aksesuarları aile içi ilişkileri güçlendirmek amacı ile de kullanılmalıdır. Sıcak ve yumuşak bir ton olan pudra rengi güneş alan taraflarda kullanılmalıdır. Bu sayede mutfaklarda farklı bir atmosfer yakalanır. Pudra rengi uzun zamandır popülerliğini koruyan bir renktir. Şeftali ve pembe tonlarının arasında olan bir renktir. Baharın ve yazın gelmesi ile ev dekorasyonu konusunda kullanılmaya başlanan bu renk romantizm tavan yapmasını destekler. Yoğun pudra pembesi mutfak dolapları kullanımı yapılacaksa beyaz kullanımının yapılmasını kesinlikle unutmamak gerekir.

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-13

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-14

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-15

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-16

Pudra rengi mutfak dolabı kullanımlarında iki rengi kullanmak iki bir seçim olacaktır. Bunun için pudra ile uyum sağlayabilecek olan renk trendlerini takip etmek gerekir. Ayriyeten aktif ve canlı, klasik ve sıcak renklerin kullanımı yapılabilir. Pudra rengi mutfak dolabı dekorasyonunda alt kısımları koyu ve farklı bir renk tercih ederken üst dolapları pudra pembesi tercih edebilirsiniz. Bu tercih size göre değilse pembe ve pudra renginin oluşumundan farklı bir stil ortaya çıkartabilirsiniz. Pudra rengini dolaplarının da kullanmak istemeyen kişiler duvar boyasında bu rengi kullanabilirler. Duvar kısmında kullanılacak olan pudra rengi aksesuarlar ile de desteklenmelidir. Duvar cephelerinde kullanılacak olan bu renk oldukça zarif ve havadar görüntüleri sergiler.

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-17

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-18

Pudra pembemsi mutfak dolapları yanında kullanılacak renge göre aktif bir hal alabilir. Özellikle klasik mutfakları seven kişiler bu rengin sadeliği ve zarifliğinden dolayı kullanmak isterler. Klasik tarzda kullanım yapmak isteyen kişilerin mutfakların alt kısımlarında ahşap ya da koyu renk tercih etmesi gerekir. Alt dolapların koyu olması mutfağın geniş kalmasına ve ferah gözükmesine imkân sağlar. Ayriyeten masa, sandalye, aksesuar, perde ve mutfak tezgâhı seçimleri de klasik tasarımdan uzak olmamalıdır. Bu tarz mutfaklarda özellikle cam olan masalar uygun bir seçim olacaktır.

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-19

Pudra rengi mutfak dolabı konusunda seçilecek olan aksesuarların detaylarında da pembe ve pudra tonları kullanılmalıdır.

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-20

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-21

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-22

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-23

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-24

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-25

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-26

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-27

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-28

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-29

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-30

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-31

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-32

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-33

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-34

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-35

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-36

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-37

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-38

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-39

pudra-rengi-mutfak-dolaplari-40

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...