• Dekorasyon ve tadilat başarılı sonucu alana kadar
  • Videolu ve resimli adım adım anlatımlar
  • Ya işçi tut - Ya da kendin yap
  • Mutfak tadilatında hesap makinaları

Bellona En İyi 20 Mutfak Dekorasyon Örnekleri ve Yeni Trendler

Bellona firmasının en güzel mutfak masası modelleri bir trend haline gelmiş ve çok uygun imkânlarla satışa sunularak bayanların vazgeçilmezi olmuştur.

İçerik
  1. Bellona Mutfak Masası Dekorasyonları
  2. Bellona Yeni Trend Mutfak Masası Modelleri
  3. Bellona Yeni Sezon Mutfak Modelleri

1Bellona Mutfak Masası Dekorasyonları

Güzelliğe ve ayrıntılara dikkat edenler, Bellona mutfak masa ve sandalye takımı modelleri ile aradıklarını bulacaklardır. Mutfak tasarımları dendiğinde akla ilk olarak elbette ki mutfak masaları gelecektir. Günümüzde de birçok şekli ile göz kamaştıran mutfak masaları oldukça geliştirilmiş bir haldedir. Fakat bu konuda dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Ne yazık ki herkesin mutfağı yeterince geniş değildir. Bu sebepten dolayı mutfak masası seçiminde bunları göz önünde bulundurarak kare bir masa mı ve yahut da dairesel bir masa mı olması gerektiği düşünülmelidir.

bellona-mutfak-masasi-2

bellona-mutfak-masasi-3

bellona-mutfak-masasi-4

bellona-mutfak-masasi-5

2Bellona Yeni Trend Mutfak Masası Modelleri

Mutfak masası modelleri içinde portatif masalardan tutun da daha birçok masa dekorasyonları sizlere hizmet verecektir. Bunlar arasında ahşap masalar, cam masalar ve istediğiniz şekillerdeki masalar sizlere hizmet verebilmektedir. Bunların yanında duvardan açılmasını sağlayabileceğiniz masalar bulmak bile mümkün olabilir. Bu hususta Bellona ailesi olarak sezonun trend mutfak masası modellerine mağazalarımızı ziyaret ederek bakabilirsiniz.

bellona-mutfak-masasi-6

bellona-mutfak-masasi-7

bellona-mutfak-masasi-8

bellona-mutfak-masasi-9

Mutfaklar gibi gereksinimlerin en fazla karşılandığı mekânlar, insanların vazgeçilmez olan mekânlarıdır. Mutfaklarında değişiklik yapmayı isteyenler için hazırlanan mutfak masası modelleri sizlere yeni bir mutfak için güzel ve gösterişli fikirler verecektir. Bu yüzden tercih edilecek Bellona mutfak masası tasarımı konusu noktasında oldukça hassas, dikkatli ve özenli davranılmalıdır. Çünkü başarılı mutfak masası dekorasyonları bu noktada mutfağın şık ve modern bir görünüme kavuşmasında önemli bir rol oynamaktadır.

bellona-mutfak-masasi-10

Tercih edilen sezonun trend mutfak masası modelleri klasik mutfak ortamına sahip bir ortamda kullanılır ise hem zevksiz bir tasarım ortaya çıkar hem de göz yorar. Bu sebepten dolayı klasik ve modern tarzın iç içe girdiği bu dekorasyon fazlası ile kötü bir hal alacaktır. Bellona tasarımcıları ve dekorasyoncuları, mutfağın en özel parçalarından olan masa ve sandalye takımlarına o kadar iddialı ve şık tasarımlar hazırlamışlar ki bu özel ve güzel tasarımları görür görmez etkileneceksiniz. Ve de bu tasarımlardan herhangi birine sahip olmak isteyeceksiniz.

bellona-mutfak-masasi-11

bellona-mutfak-masasi-12

bellona-mutfak-masasi-13

3Bellona Yeni Sezon Mutfak Modelleri

Sezonun modern mutfak dekorasyonlarına kaliteli katkılarda bulunan Bellona mutfak ve sandalye modelleri ile siz müşteriler tam anlamı ile güzel bir mutfak dekorasyonu tasarımı hazırlayabilirsiniz. Ayrıca hazırladığınız bu özel mutfağınız içerisinde de oldukça keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Mutfak içerisinde yemek yapmak veya yemek yemek istediğiniz anlarda da sizlere oldukça kolaylık sağlayacak olan bu tasarımlara dilerseniz mağazalarımızdan bakabilir ve Bellona’nın bu harika tasarımlarını daha yakından inceleyebilirsiniz.

bellona-mutfak-masasi-14

bellona-mutfak-masasi-15

Şık modelleri ve rengarenk duruşu ile dikkat çeken mutfak masa modelleri, mutfak tasarımlarına şıklık katacak göz alıcı ve canlı dekorasyonları ile beğenilmeye devam etmektedir. Mutfaklarda siz değerli müşterilerin içini ısıtacak renkler, desenlerin zarifliği ve şıklığı ile birleşen muhteşem masa modeller ile mutfaklarımızda tarz yaratacak masa dekorasyonları, bu yıl da ünlü markalarının yeni koleksiyonları ile sonbaharı karşılamaya hazır görünmekte.

bellona-mutfak-masasi-16

bellona-mutfak-masasi-17

bellona-mutfak-masasi-18

Bu masalar saten kurdeleler, danteller ve pek çok tasarımlar ile süslenen masa örtüleri ile mutfaklarımıza hak ettiği şıklığı mutlaka yaşatacaktır. Mesela yuvarlak veya kare bir masada düz renkleri olan bir masa örtüsünü desenli runner örtüler kullanarak çok daha zarif ve çok daha estetik gösterilebilir. Daha fazla estetik kazandırılmış ve yenilenmiş modeller ile 2016 modası Bellona mutfak masa modelleri siz müşterileri mağazalarda beklemektedir.

bellona-mutfak-masasi-19

bellona-mutfak-masasi-20

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...