• Dekorasyon ve tadilat başarılı sonucu alana kadar
  • Videolu ve resimli adım adım anlatımlar
  • Ya işçi tut - Ya da kendin yap
  • Mutfak tadilatında hesap makinaları

Mutfak Masa, Sandalye ve Köşe Takımlarında Mondi Farkını Yaşayın

Mondi mutfak masası, sandalyesi ve mondi mutfak köşe takımları modelleri tamamen rahatlık, konfor, şıklık, zariflik ve kolay kullanım düşünülerek tasarlanmıştır

İçerik
  1. Mondi Mutfak Masaları
  2. Mutfaklar İçin Farklı Masa ve Sandalye Tasarımları
  3. Mondi Köşe Takımı Tasarımları

1Mondi Mutfak Masaları

Mutfak masaları ve sandalye takımları mutfakların en şık ve zarif olan tasarımları içinde yer alır. Özellikle mendi mutfak masa ve sandalye modelleri ve mondi mutfak köşe takımı modellerin etkileyici olan tasarımları ile göz doldurmaktadır. Mondi mutfak masası modelleri mutfaklara uyum sağlayan ve yakışan çeşitleri ile rahatlık ve konfor sağlamaktadır. Rahatlıkları ve oturma esnasında sağladığı konfor ile tercih edilen mondi mutfak köşe takımları ahşap modelleri, kumaş ve deri kaplama modelleri ile mutfaklarda estetik bir duruş sergilemektedir. Mondi markasının tasarlamış olduğu masa ve sandalye modelleri profil ayaklar ve cam modelleri ile dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Mondi mutfak masa modelleri her sezon yenilenen çeşitleri ile her evin iç mekânlarından yer alabilecek kadar güzeldir. Özellikle canlı renkleri kullanan marka desenli modelleri ile de mutfaklarda samimi ve sıcak olan ortamların oluşmasını sağlamaktadır. Mutfaklarda oluşacak olan samimi ortamlar evinize neşe ve huzur getirecek olan bir etkendir. Ayrıca seçiceğiniz modeller ile misafirlerinizi konforlu bir şekilde ağırlayabilirsiniz.

mondi-mutfak-masasi-2

mondi-mutfak-masasi-3

mondi-mutfak-masasi-4

mondi-mutfak-masasi-5

mondi-mutfak-masasi-6

mondi-mutfak-masasi-7

mondi-mutfak-masasi-8

mondi-mutfak-masasi-9

mondi-mutfak-masasi-10

mondi-mutfak-masasi-11

mondi-mutfak-masasi-12

2Mutfaklar İçin Farklı Masa ve Sandalye Tasarımları

mondi-mutfak-masasi-13

mondi-mutfak-masasi-14

mondi-mutfak-masasi-15

mondi-mutfak-masasi-16

mondi-mutfak-masasi-17

mondi-mutfak-masasi-18

mondi-mutfak-masasi-19

mondi-mutfak-masasi-20

mondi-mutfak-masasi-21

mondi-mutfak-masasi-22

mondi-mutfak-masasi-23

mondi-mutfak-masasi-24

mondi-mutfak-masasi-25

mondi-mutfak-masasi-26

mondi-mutfak-masasi-27

mondi-mutfak-masasi-28

mondi-mutfak-masasi-29

mondi-mutfak-masasi-30

mondi-mutfak-masasi-31

mondi-mutfak-masasi-32

mondi-mutfak-masasi-33

Mondi mutfak masa sandalye modelleri tasarımlarında en çok cam ağırlıklı olan tasarımlar bulunmaktadır. Ev dekorasyonu anlamında renk yoğunluklarının olmasına rağmen, mutfaklarda özellikle dekoratif olan masa ve sandalye konusunda kahverengi ve beyaz renk kombinasyonları ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Özellikle cam üzerine yapılan işlemeler ile estetik kazandırılmış olan masa modelleri mutfak dekorasyonu konusunda dikkat çekici bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayriyeten dekor olarak zeminde ve duvarlarda bulunan malzemelerin görünümleri için parlak, krom ve şeffaf ayaklı aksamlar görsel açıdan şıklığın oluşmasına da olanak sağlamıştır. Mutfaklarda keyifli zamanlar geçirmek için, hoş sohbet ortamları yaratmak için ve konforlu şekilde akşam yemekleri yemek için mondi mutfak masa sandalye modelleri tasarlamaktadır.  Mutfak masası modelleri ve sandalyesi modelleri konusunda yapılacak olan seçimde önemli olan mutfağın genel dekorasyonun göz önüne alınmasıdır. Ayrıca mutfakta kullanılacak olan masa ve sandalye modelleri ortama canlılık katmalıdır.

mondi-mutfak-masasi-34

mondi-mutfak-masasi-35

mondi-mutfak-masasi-36

mondi-mutfak-masasi-37

mondi-mutfak-masasi-38

mondi-mutfak-masasi-39

mondi-mutfak-masasi-40

mondi-mutfak-masasi-41

mondi-mutfak-masasi-42

3Mondi Köşe Takımı Tasarımları

mondi-mutfak-masasi-43

mondi-mutfak-masasi-44

mondi-mutfak-masasi-45

mondi-mutfak-masasi-46

mondi-mutfak-masasi-47

mondi-mutfak-masasi-48

Mondi mutfak köşe takımları eviniz, salonunuz, misafir odanız, oturma odanız, mutfağınız ve ofisleriniz için kullanılabileceğiniz modelleri tasarlamaktadır. Her daim hayallerinizi süsleyen estetik ve kaliteye sahip olan köşe takımı modelleri zarif olan çizgileri ile iç mekânlarınıza renk katmaktadır. Aradığınız farklı modeller kullanım kolaylıkları ile ortama çok kolay şekilde uyum sağlamaktadır. Mondi mutfak köşesi modelleri uygun fiyatları, cazip taksit seçenekleri ve kaliteli malzemeleri ile sık şekilde tercih edilmektedir. Evinizi isterseniz müstakil olsun, isterseniz de daire olsun her boyuttan bir köşe takımını bulabilirsiniz. Özellikle küçük ve dar olan alanlarda kullanım kolaylı ile konfor sağlayan mutfak köşe takım modelleri iç mekânın daha geniş ve ferah olmasını sağlar. Mondi mutfak köşe takımlarında kullanılan ahşap yüzeyler metal ayaklar ile muhteşem bir uyum yakalamaktadır. Kare bank, bank, sandalye ve masa ünitelerinden oluşan mondi mutfak köşesi çeşitleri mutfaklarda rahatına düşkün olan kişiler için özel olarak tasarlanmıştır.

mondi-mutfak-masasi-49

mondi-mutfak-masasi-50

mondi-mutfak-masasi-51

mondi-mutfak-masasi-52

mondi-mutfak-masasi-53

mondi-mutfak-masasi-54

mondi-mutfak-masasi-55

mondi-mutfak-masasi-56

mondi-mutfak-masasi-57

mondi-mutfak-masasi-58

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (13 votes, average: 3,85 out of 5)
Loading...