• Dekorasyon ve tadilat başarılı sonucu alana kadar
  • Videolu ve resimli adım adım anlatımlar
  • Ya işçi tut - Ya da kendin yap
  • Mutfak tadilatında hesap makinaları

Vivense Mutfak Masası Modelleri – Son yılın en güzel tasarımları

Vivense’nin en güzel mutfak masası modelleriyle birlikte artık mutfaklarınızda muhteşem bir görünüme sahip olabilir ve en güzel tasarımlarını oluşturabilirsiniz

İçerik
  1. Vivense Trend Mutfak Masa Modelleri
  2. En Yeni Tasarımlar

1Vivense Trend Mutfak Masa Modelleri

Mutfaklarda seçilecek olan malzemelerin, masa modellerinin, mutfak dolaplarının, kapaklarının, kulplarının, çekmecelerin kolay temizlenebilir ve hijyenik özelliklerini taşıması gerekmektedir. Mutfağın işlevselliği, dayanıklılığı, estetikliği gibi pek çok yönü her zaman en iyi seviyeye çıkartılmalıdır.

vivense-mutfak-masasi-2

Mutfaklarında değişiklik yapmak isteyenler için hazırlanan Vivense mutfak masası modelleri sizlere yeni bir mutfak için güzel ve gösterişli fikirler verecektir. Mutfak dolaplarınızın bile sadece kapaklarını ya da kulplarınızı değiştirerek yaşam alanlarınızda farklılık gösterebilmeniz  için birçok kaliteli dolap üreticisinin bayiliğinin yapıldığı Vivense gibi yerlerde alternatif ölçü ve renk seçeneği sunan doğru adresleri bulup, mağazaları ziyaret ederek ürünleri yakından görüp seçebilme fırsatını yakalayabilirsiniz.

vivense-mutfak-masasi-3

vivense-mutfak-masasi-4

Yapı marketlerde Vivense mutfak masası modelleri ile evlerinizin dekorasyonlarında farklı tarzlar yaratmaya devam etmektedir. Mutfaklarımız, ev içerisinde en fazla kullandığımız alanlar olduğu için en gerekli özeni buraya göstermeliyiz. Vivense de kaç yıllık tecrübesi ile evlerin en önemli alanı mutfak tasarımları için sizlere kaliteli ve şık çözümler sunmaktadır.

vivense-mutfak-masasi-5

vivense-mutfak-masasi-6

2En Yeni Tasarımlar

Mutfak masalarından, mutfak dolabından, mutfak fayansına, mutfak tavanından, mutfak dolabı kulplarından, kapaklarından mutfak tezgâhına kadar mutfak ile ilgili aranılan her şey Vivense mağazalarında bulunabilmektedir. Mutfak dekorasyonları ve tasarımları denildiğinde akla ilk olarak tabii ki de mutfak masa modelleri gelmektedir. Çünkü mutfakları mutfak yapan bir nevi masalarıdır. Mesela rahat ve kullanışlı bir mutfağa sahip olmak için her zaman da geniş ve büyük alanlara gerek yoktur. Yapılacak titiz ve dikkatli bir çalışma ile yeniden yaratılacak olan mutfak, sizlere şüphesiz yeni kullanım yerleri kazandıracaktır. Bu yüzden kaliteli ve sezonun trend mutfak masa modelleri elde etme şansını yakalamak istiyor iseniz Vivense mağazalarını dolaşarak, yeni modelleri yakından görme şansını yakalayabilirsiniz. Vivense mağazalarında hazır mutfak masası modelleri 150 tl’den başlamaktadır.

vivense-mutfak-masasi-7

vivense-mutfak-masasi-8

vivense-mutfak-masasi-9

vivense-mutfak-masasi-10

Bunun yanında her bütçeye uygun masa modelleri de mağazamızda yer almaktadır. Tasarım, kalitesi, kullanılan malzeme ve şıklığına göre fiyat listesi değişiklik göstermektedir. Vivense mağazalarında mutfak ürünleri bütün halinde satıldığı gibi, parça parça olarak da satılabilmektedir. Aynı zamanda Vivense mağazalarından satın alacağınız ürünlerin faturaları saklanır ise uzun yıllar garantisi olan mutfak masalarının garanti kapsamından da faydalanılabilir.

vivense-mutfak-masasi-11

vivense-mutfak-masasi-12

vivense-mutfak-masasi-13

Yani mutfak araç ve gereçlerinden anlamayan birisi bile Vivense mutfak masalarını ve Vivense mutfak tasarımlarını gördüğü an ne kadar kullanışlı ve ne kadar kaliteli olduğunu hemen fark edecektir. Vivense mutfak masaları hazır modellerden de oluşmaktadır. Aradığınız mutfak masalarının tasarımını ve rengini rahatlıkla bu mağazalarda bulabileceksiniz. Hem modern hem de bol seçenekleri bulunan Vivense firması, pek çok renk seçenekleri ile renkli masaları ve ahşap görünümleri ile gerçekten şık durmaktadır.

vivense-mutfak-masasi-14

vivense-mutfak-masasi-15

Mutfak masası modelleri içerisinde portatif masalardan, star masalardan, natura masalardan, banklı mutfak masalarından tutun da daha birçok masa dekorasyonları ile Vivense sizlere hizmet verecektir. Bunlar arasında ahşap masalar, cam masalar, katlanır masalar, açılıp kapanabilir masalar ve istediğiniz şekillerdeki pek çok masa çeşitleri sizlere hizmet verebilmektedir. Bunlar içerisinde duvardan açılmasını sağlayabileceğiniz masalar dahi bulunabilir. Bu konuda en güzel tasarımlar olarak sezonun trend mutfak masası modellerine Vivense mağazaları veya internet sitelerini ziyaret ederek bakabilir ve seçebilirsiniz.

vivense-mutfak-masasi-16

vivense-mutfak-masasi-17

vivense-mutfak-masasi-18

 

 

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...