• Dekorasyon ve tadilat başarılı sonucu alana kadar
  • Videolu ve resimli adım adım anlatımlar
  • Ya işçi tut - Ya da kendin yap
  • Mutfak tadilatında hesap makinaları

Vişne Renginde Mutfak Tasarımın İncelikleri Nelerdir?

Vişne rengi mutfak dolapları konusunda uyum, zemin döşemesi, tekstil ürünlerinin seçimleri ve aksesuar seçimleri önemlidir ve detay ister.

Vişne Rengi Mutfaklar

Vişne rengi psikologlara göre istikrar kazandırmakta, sürdürülebilir kazandırmakta, insanlara enerji vermekte ve dinamikliği hissetmeye olanak sağlamaktadır.  Ayrıca vişne rengi mutfak dolapları heyecan verici etkiyi de insanların üzerinde bırakmaktadır. Vişne rengi mutfak dolapları özellikle beyaz ile uyum içindendir. Sabah uyanıldığında insanların mutsuz olan ruh hallerini değiştirmeye yarayan ve tüm günün enerjisini veren bir renktir.

im001681

Vişne rengi zengin ve derinliği olan bir renktir. Koyu tonlara sahip olan vişne rengi mutfaklarda kullanılacaksa kesinlikle arka planda kullanmak gerekir. Vişne rengi mutfak dolapları konusunda yumuşak ve sıcak tonları yakalamak isteyen kişilerin bej, bordo, beyaz, siyah gibi renkleri kullanması gerekir. Yumuşak bir iç mekân yaratmak için vişne rengi mutfak dolapları ile beraber ahşap ve belirgin yüzeylerin kullanılması gerekmektedir.

im001682

Ayrıca vişne tasarımlarda kullanılacak olan gri tonlar sıcak bir iç mekânın yaratılmasına olanak sağlayacaktır. Gri tonların ahşap ile harmanlanması da sıcak iç mekânların yaratılmasına olanak sağlayacaktır. Vişne mutfak dolapları konusunda lüks bir ortam hazırlamak isteyen kişilerin ise kesinlikle altın rengini, pastel vişne tonlarını ve kahve tonlarını kullanması gerekir.

visne-rengi-mutfak-dekorasyonu-2

Vişne rengi mutfak dolapları konusunda zenginliği ortaya çıkartmak isterseniz kesinlikle mobilya seçimleri ve mobilya tasarımları konusunda dikkatli olmanız gerekir. Zengin ve derin olan renkleri kullanılması ve vişne rengi ile harmanlanması ile dekore etmek de mümkündür. Özellikle duvar boyaması konusunda renklerin seçimine dikkat etmek gerekir. Beyaz vişne rengine uygun olan bir duvar boyasıdır ama beyaz kullanmak istemeyen kişiler açık pembe tonlarını da kullanabilir. Ayrıca vişne rengi mutfak dolapları ile beraber kullanılacak olan perdeler, tekstil ürünleri ve mobilyalarında ayrıntılarına dikkat edilmelidir.

visne-rengi-mutfak-dekorasyonu-3

Yemek odası ile beraber şekilde dekore edilecek olan vişne rengi mutfak dolapları konusunda aydınlatma oldukça önemli olan bir detaydır. Gerekirse birden fazla avize kullanımı yapılmalıdır. Vişne rengi ve tonları mobilya açısından da en çok aranan renkler arasında yer alır. Vişne rengi tasarımlar iç mekânların asil ve lüks görünmesine olanak sağlayacaktır.

visne-rengi-mutfak-dekorasyonu-4

Vişne rengi mutfak dolapları konusunda en etkili olan renkler arasında beyaz ve metalik renk yer almaktadır. Vişne tasarımda kesinlikle ankastre ürünlerin kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan avizelerin tavan rengi ile uyumlu olması, perdelerin vişne rengini ortaya çıkartacak olan modelde olması, zeminin beyaz olması gerekmektedir. Dolap aralarına kullanılacak olan fayansların perdeler ya da dolap rengi ile uyum sağlaması gerekir.  Vişne rengi, mutfak dolaplarının parlak olması enerjinizin iki katına çıkmasına da olanak sağlayacaktır.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk oy sizden olsun)
Loading...