• Dekorasyon ve tadilat başarılı sonucu alana kadar
  • Videolu ve resimli adım adım anlatımlar
  • Ya işçi tut - Ya da kendin yap
  • Mutfak tadilatında hesap makinaları

Kapiçino rengi mutfak dolapları ve mutfak dekorasyonu

Cappucino mutfak modelleri arasında dekorasyon ürünleri farklılık gösterebilir. Dekorasyon ürünlerini ne şekilde tercih edeceğinizden bahsettik.

Cappuccino rengi mutfak dekorasyonu

Mutfak, evin pişirme ihtiyaçlarının giderildiği yer olarak bilinmektedir. Mutfaklar, çeşitli koşullar nedeniyle farklı formatlarda insanların kullanımına sunulmuştur. Örneğin; Amerikan mutfak, açık mutfak, modüler mutfak ve endüstriyel mutfak modelleri bulunmaktadır. İnsanların ise ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan mutfak modellerini tercih etmektedir.

im001448

im001462 im001463 im001464

Günümüz tasarımlarında mutfağın önemi arttırılmıştır. Mutfak, yemek pişirilen alan yanı sıra oturma odası olarak da kullanılmaktadır. Amerikan mutfak modeli olarak bildiğimiz bu tasarım ise farklı şekillerde hazırlanmaktadır. Bütün mutfak modellerinin kendine özgü dekorasyon ürünleri bulunmaktadır. Mutfağın dekorasyon ürünleri mutfak modellerinin yapısını oluşturmaktadır. Cappuccino rengi mutfak moda olduğu için dekorasyon ürünlerine değinelim.

Kapiçino Rengi Mutfak Dekorasyonu Ürünleri Nelerdir?

Mutfak modellerinin dekorasyon ürünleri asıl yapıyı oluşturacağı için titizlikle seçilmelidir. Dekorasyon ürünlerinin rengi, yapısı, modeli ve uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Kapiçino rengi mutfak modelleri son zamanların trendi olmayı başarmıştır. Kapiçino rengi mutfak modelleri daha geniş ve rahat gözükmektedir.

im001465 im001466 im001467

Kapiçino rengi mobilyalarınız sayesinde göze şık gelen köşeler oluşturabilirsiniz. Katlanabilir masa ve kahve, nargile köşesi dizayn edebilirsiniz. Kapiçino rengi genellikle birçok renk ile uyumludur. Kapiçino renginde kullanabileceğiniz dekorasyon ürünlerinin püf noktalarından bahsedelim.

im001451 im001452

Mutfak Dolapları : Eskilerden bugüne kadar mutfak modelleri birçok değişime uğramıştır. Çeşitli malzemeler yardımıyla saklama ünitelerine mutfak dolapları tasarlanmıştır. Mutfak dolaplarının rengi, şekilleri ve büyüklüğü çok önemlidir. Mutfak modelinize ve diğer dekorasyon ürünleriniz ile uyumlu eşyalar aldığınız zaman hayalinizde ki mutfağı oluşturabilirsiniz. Cappucino mutfak dolapları son zamanların en fazla ilgi çeken modelleridir. Zıt renkler arasında kolaylıkla uyumu yakalayabilirsiniz.

  • Mutfak Dolapları Rengi : Mutfak dolaplarının rengi daha çok kişisel zevkiniz ile alakalıdır. Kişisel zevklerinize göre mutfak tasarlamaya başladığınız zaman farklı farklı renk tonlarını kullanmaya çalışmayın. Bunun yerine birbiri ile uyumlu renkleri tercih etmelisiniz. Yeni ailelerin trend renkleri ise kapiçino rengi mutfak dolapları olarak belirlenmiştir. Kapiçino rengi mutfak dolapları yanı sıra sütlü kahve rengi mutfak dolapları olarak da araştırabilirsiniz. Kapiçino rengi ev hanımlarının kısa zamanda sevgisini kazanmaya başladı. Kapiçino renginde mutfak dolaplarınız için zıt renkleri kullanabilirsiniz. Beyaz ve krem tonları yanı sıra zıt tonlar kapiçino rengi ile daha göz hoş gelecektir.

im001453 im001454

  • Mutfak Dolapları Şekli : Genellikle mutfak dolapları şekillerinde aileler sade olmasını tercih ediyor. Küçük küçük birkaç noktasında şıklık ekleyen şekilli dolapları tercih edebilirsiniz. Kapiçino rengi mutfak dolaplarınız ile uyumlu şekiller seçmeye çalışmalısınız. Sütlü kahve renginin büyüsünü kaybedecek şekiller seçmeyiniz.

im001460 im001461 im001462

Aksesuar : Mutfak dolaplarını ortaya çıkarmanız için çeşitli aksesuarlar kullanmanız gerekiyor. Mutfak dolapları ve mutfak masası üzerine avize, led ve ışık yardımı ile hoş bir görüntü sağlayabilirsiniz. Avize sayesinde kapiçino veya sütlü kahve rengi mutfak dolaplarınız daha ilgi çekecektir. Avize yanı sıra sandalyeler ve yemek masaları mutfağınıza farklılık katacaktır. Sandalye ve yemek masalarının birbiri ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Yemek masanızın katlaması olması ekstra köşeler oluşturmanıza olanak tanır. Kapiçino rengine uyumlu tonlar kullanmalısınız. Siyah, mavi, kiraz rengi, kestane rengi ve kül rengi genellikle uyumlu renklerdir. Zevklerinize göre tercih ettiğiniz rengi kullanabilirsiniz.

im001455 im001456

Mutfak Duvarları : Dekorasyon ürünleri arasında bulunmamasına rağmen cappuccino rengi mutfak dolapları ile mutfak duvarlarının rengi arasında bir uyum bulunmalıdır. Sütlü kahve veya kapiçino rengi mutfak dolaplarınız için duvarlarınızın rengini beyaz ve krem tonlarını tercih edebilirsiniz. Bu sayede duvarlar ile dolaplarınız uyumlu gözükecektir. Kapiçino rengi mobilyalarınıza uyumlu duvar kağıtları ve kaplamalar kullanabilirsiniz. Bu sayede mutfağınız daha uyumlu gözükecektir.

Kapiçino mutfak dolabı

im001468 im001469 im001470 im001471 im001472

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 3,80 out of 5)
Loading...