• Dekorasyon ve tadilat başarılı sonucu alana kadar
  • Videolu ve resimli adım adım anlatımlar
  • Ya işçi tut - Ya da kendin yap
  • Mutfak tadilatında hesap makinaları

Mutfak Dolabı Tasarlama Sistemi ve Model Tasarımı ile Çizimi

Mutfak dolabı tasarlama işi farklı firmalara aittir. Ama isteğiniz doğrultusunda yazılıma sahip olarak siz de kendi mutfak dolabınızı tasarlayabilirsiniz. 3 boy

İçerik
  1. Ücretsiz ve Çeşitli Renk Paleti
  2. Mutfak Dolabı Çizimi Nasıl Yaptırılır?

1Ücretsiz ve Çeşitli Renk Paleti

3 boyutlu mutfak dolabı tasarlama sistemi bazı firmaların kendi ellerinde olan bir yazılımdır ve bu konuda müşteri ile birlikte çalışarak müşterin isteği doğrultusunda mutfak dolabını ve kapaklarını üretmektedirler. Aynı şekilde isteğiniz doğrultusunda mutfak modeli tasarlama ile kendi mutfağınızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Firmalara gereğinden fazla para ödememek için bu yöntemi yapan birçok müşteri var. Özellikle kadınların kendi hayal ettikleri mutfakları istiyor olmaları işlerini daha da kolay hale getiriyor.

Ücretsiz ve çeşitli renk paleti ile mutfak dolabı modeli çizmek son derece kolay ve eğlenceli. Daha önce hiç kalkışmadığınız bir işi ilk defa kendi eviniz için yapacaksınız ve isteğiniz doğrultusunda üç boyutlu veya sade bir tasarım ile kendi mutfağınızı kendiniz yaratmış olacaksınız. Bu konu ile alakalı birden fazla yazılım var ve muhtemelen bu yazılımlar çalışmak istediğiniz firmaların kendilerinde de mevcut. Bu doğrultuda siz de kendi istediğiniz dolap modelini çizerek dolaplarınızı yaptırdığınız firmaya tasarım ücreti ödememiş olursunuz.

Mutfak dolabı modeli çizmek yazılımın gösterdiği yönergeler doğrultusunda son derece kolay ama yine de çok fazla bilgisayar kullanan biri değilseniz, bu programları kullanan kişilerden yardım almanız gerekebilir.

2Mutfak Dolabı Çizimi Nasıl Yaptırılır?

Mutfak dolabı çizimi yaptırmak için öncelikle mutfağa koyacağınız bulaşık makine, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşya grubunu belirtmeniz gerekiyor. İstediğiniz dolap özelliklerini çizimci ile konuşmalısınız. Özellikle pencere boylarını, yerden yüksekliğini ve duvardan ne kadar sonra başlamasını istediğiniz belirtmeniz gerekiyor. En önemlisi de su merkezinin duvardan ne kadar uzakta olduğunu belirtmeniz gerekiyor. Sonrasında istediğiniz renk ve şekli konuşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...