• Dekorasyon ve tadilat başarılı sonucu alana kadar
  • Videolu ve resimli adım adım anlatımlar
  • Ya işçi tut - Ya da kendin yap
  • Mutfak tadilatında hesap makinaları

Belenco Mutfak Tezgahı Modelleri ve Fiyatları

Kuvarsın ışıltısını mutfaklarınızda görmek istiyorsanız sizin için en doğru tercih belenco mutfak tezgahları olacaktır. Peki bu tezgahların farkı nedir? İşte tercih etme sebebiniz ve fiyat aralıkları…

İçerik
  1. Belenco Mutfak Tezgahı
  2. Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

1Belenco Mutfak Tezgahı

Belenco mutfak tezgahları kuvars ışıltısının evinize en güzel dokunuşudur. Her evde olması gereken oldukça şık ve kullanışlı bu tezgah türleri son yıllarda oldukça yaygınlaşmıştır. Kuvarsın ışıltısını ve doğal taşlardan gelen pozitif enerjiyi mutfağınıza taşımanın tam zamanı. Sıradan mermer veya granit tezgahları aşındırabilecek limon suyu gibi asitler belenco mutfak tezgahlarına etki etmez. Bu da daha uzun süre parlaklığından ve şıklığından ödün vermeden kullanım sağlar. 

Bu tezgahlarda kulanılan malzemeler tamamen doğaldır ve parlaklığını doğalığından alır. Bu sebeple üzerine herhangi bir cila veya işlem uygulanmasına gerek kalmaz. Anti bakteriyel özelliğiyle sağlıklı bir yüzeyin rahatlığını size sunar. 

Hayatınıza farklı bir bakış açısı getirebilir ve bu malzemeyi tezgahlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Yıllar boyunca doğal parlaklığını ve hijyenik yapısını koruyacaktır. Bu da bakımını kolaylaştırır ve sizi yormaz. En şık tezgahların kuvars dokunuşuyla evinize şıklık katmasına izin verin. Geniş renk kartelası ve şık tasarımlarıyla uzun yılar güvenle kullanabileceğiniz bu tezgahlar en doğru tercihiniz olacaktır. Ailenize hazırlayacağınız yemekleri ışıl ışıl bir tezgahta hazırlamaya ne dersiniz? 

2Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Belenco tezgahların en büyük avantajı da kolay ve pratik temizliğidir. Asitlere karşı dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar ilk günkü parlaklığını ve şıklığını koruyacaktır. Sıradan deterjanlarla oldukça kolaylıkla temizlenebilen bu yüzeylerde herhangi bir kaplama yoktur. Bu nedenle şıklığı sağlıkla buluşturup mutfağınıza taşır. Günlük temizliği oldukça kolayıdır. Nemli ve yumuşak bir bez ile ve bulaşık deterjanı kullanarak rahatlıkla günlük bakımını yapabilirsiniz. 

resim-5852

Bu yüzey üstün teknolojiyle üretilmiş ve leke tutmayan niteliğe sahip bir yüzeydir. Bu da zorlu lekelerle mücadelenizde size yardımcı olacaktır. Leke tutmaz özelliği sayesinde uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz ve size masraf çıkarmayacak bir yüzeye sahip olabilirsiniz. 

Kuvarsın dayanıklı yapısı sayesinde çizilme ve darbeye karşı dayanıklı bu yüzey uzun yıllar sorunsuz kullanım garantisi vermektedir. Ancak her yüzeyde olduğu gibi bu yüzeylerde de pas ve ağır yağ lekelerinin yüzeyde kalmasına izin vermemek gereklidir. Bunun dışında oje, sakız ve kurumuş yemek artıkları gibi lekeleri plastik spatula ile yüzeyden kazıyabilir ve nemli bir bezle kalıntılardan kurtulabilirsiniz. Pratik kullanımı ve temizliği ile farkı yaşadıkça ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı anlayacaksınız.

Sayısız model seçeneklerinden en popüler olanları sizler için derledik. 

Polar White Belenco Mutfak Tegahı

resim-5853

Elixir White Belenco Mutfak Tegahı

resim-5854

Kristalius Beige Belenco Mutfak Tezgahı

resim-5855

Kristella White Belenco Mutfak Tegahı

resim-5856

Kristella Grey Belenco Mutfak Tegahı

resim-5857

Juliet White Belenco Mutfak Tegahı

resim-5858

Gala Black Mutfak Tegahı

resim-5859

Antique White Belenco Mutfak Tegahı

resim-5860

Fairy White Belenco Mutfak Tegahı

resim-5861

Sahara Beige Belenco Mutfak Tezgahı

resim-5862

Kuvarsın ışıltısını sayısız renk ve model seçenekleriyle mutfağınıza taşımanın tam zamanı. Sağlıklı bir ışıltı ile ferah bir yüzeye sahip olmak çok kolay. Yapmanız gereken tek şey bu şahane modellerden sizi en çok yansıtanını seçmeniz. Sayısız renk seçenekleri içerisinde biraz zorlanabilirsiniz. Ancak size en uygun modeli seçtikten sonra ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı anlayacaksınız. Ailenizle sağlıklı ve ışıl ışıl bir mutfakta zaman geçirmek harika olacaktır. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde pozitif günlere merhaba deyin. 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk oy sizden olsun)
Loading...