• Dekorasyon ve tadilat başarılı sonucu alana kadar
 • Videolu ve resimli adım adım anlatımlar
 • Ya işçi tut - Ya da kendin yap
 • Mutfak tadilatında hesap makinaları

Üç Boyutlu Mutfak Fayansları Seçimlerinde Nasıl Hareket Etmek Gerekir?

Üç boyutlu mutfak fayans modelleri her daim bu alanlara ferahlık, şıklık, modern bir çizgi katmaktadır. Bu ürünleri istediğiniz resim, logo, işaret ya da çizgi ile tasarlatabilme imkanınız bulunur.

İçerik
 1. Üç Boyutlu Mutfak Fayansları Modelleri Nasıl Seçilmelidir?
 2. 3 Boyutlu Mutfak Fayans Modelleri Özellikleri

1Üç Boyutlu Mutfak Fayansları Modelleri Nasıl Seçilmelidir?

En yeni mutfak fayans modelleri trendleri içinde üç boyutlu olan modeller yer almaktadır. Mükemmel olan görünümleri ile her insanı cezbeden üç boyutlu fayanslar mutfaklarda oldukça farklı bir çizgiye sahip olur. Mutfak fayans modellerinde üç boyutlu uygulamaları tercih edecekseniz renkleri, desenleri ve çizgileri daha belirgin olanları tercih etmelisiniz. Bu tarz ürünlerin tercih edilmesi ve üç boyutlu mutfak fayansları ile mutfakların değişikliğe uğraması mutfaklarını daha çok sevmenize ve daha modern bir tarz yakalamanıza olanak sağlar.

resim-5247

Hem sade hem şık bir görünüm isterseniz öncelikli olarak daha düz ve daha desensiz üç boyutlu mutfak fayanslarını tercih etmeliniz. Üç boyutlu mutfak fayansları ile sade bir görünüm isterseniz mutfak dolaplarını, perdeleri ve diğer aksesuarları daha sade seçmeniz de gerekir. Tüm dekorasyonun 3 boyutlu olması ya da aksesuarlarında karışık renklere sahip olması mutfağın boğulmasına neden olur.

resim-5248

resim-5249

resim-5250

resim-5251

Üç boyutlu mutfak fayans modelleri kapsamında bayanlar genelde kırmızı ve mavi olan renkleri daha çok tercih etmektedir. Bu renkler mutfakların daha ferah ve daha şık olmasına da olanak sağlar. Ayrıca bu iki renk bu alana daha hoş bir görüntü katar.

resim-5252

resim-5253

resim-5254

resim-5255

Çiçeklere önem veren ve seven bir kadınsanız üç boyutlu mutfak fayans modelleri içinden tercih edebilirsiniz. Mutfak alanlarında üç boyutlu fayans modelleri tercihi günümüzde fazlasıyla tercih edilmektedir. Bu modelleri ile mutfak gibi alanları renklendirme açısından da oldukça faydalıdır. Hoş, kaliteli, şık ve güzel bir görünüm için seçmelisiniz.

resim-5256

resim-5257

resim-5258

resim-5259

resim-5260

23 Boyutlu Mutfak Fayans Modelleri Özellikleri

 • Bu ürünler kapsamlı bir şekilde firmalar tarafından üretilir.
 • Klasik olan modellere nazaran oldukça farklı görsellikleri bulunur. Kolay ve basit şekilde dekorasyonlara uyu sağlarlar.
 • 3 boyutlu mutfak fayansları fiyatları diğer fayans modellerine göre daha pahalıdır. Bunun en önemli nedenleri arasında dekorasyona katkı sağlamaları, modern olmaları ve mükemmel düzeyde bir görünüme sahip olmaları bulunur. Fiyatları üzerinde kullanılan çizgilerden, kalitesinden ve firmasına göre farklılık gösterir. Fiyatları konusunda araştırma yapılması uygun olacaktır.
 • Bu tarz ürünlerin evlerde kullanılması ile fayans teknolojisi bu alana farklı bir ferahlık verir.
 • 3 D olan ürünlerde her zevke ve her keseye uygun olan tasarımlar bulunabilir. Evinizde olan diğer dekorasyon ürünleri ile kolay şekilde kombine edebilirsiniz.
 • 3 D seramik ve fayans istediğiniz boyutlarda olabilir. Firmalar bu ürünleri müşterilerin isteklerine göre şekillendirebilir. Bu sayede müşteri istediği dekorasyonu da kolay şekilde elde eder.
 • Fotoğraf, renk, logo ve resim çeşitleri bakımından her türlü isteğe tasarım yapılma kolaylığı bulunur. Bu sayede istediğiniz resmi evinizde kullanabilirsiniz.
 • Dekorasyon konusunda farklı alanlarda da kullanılmakta olan 3 D ürünler en sık mutfaklarda kullanılır. Yalnız bununla sınırlı kalmayarak oturma odası, yatak odası, banyo ve diğer alanlarda da kullanılabilmektedir.
 • Mükemmel düzeyde görselliği bulunduğu için ofis tarzındaki alanlarda da sık şekilde tercih edilir.
 • 3 D ürünler her daim gerçekçi bir görüntüye sahip olmanıza olanak sağlar.
 • Metre kare fiyatları en düşük 250.-TL olarak bilinir. Tabii ki verilen bu fiyat sabit bir fiyat değildir. Markasına, kalitesine ve daha birçok etkene göre değişmektedir. Bundan dolayı seçim yapmadan önce fiyatları ve kalitesi bakımından araştırılması gerekir. Böylelikle kesenizi de zorlamamış olursunuz.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk oy sizden olsun)
Loading...