• Dekorasyon ve tadilat başarılı sonucu alana kadar
  • Videolu ve resimli adım adım anlatımlar
  • Ya işçi tut - Ya da kendin yap
  • Mutfak tadilatında hesap makinaları

3D mutfak fayansları nasıl tercih edilmeli ve nelere dikkat edilmeli

3D mutfak fayanslarına olan ilgi ve alakanın artmasından ötürü, hangi modellerin, hangi renklerin evinizin neresinde daha iyi duracağını detaylı araştırdık

İçerik
  1. 3d etkisi ile Oluklu kiremit duvarları
  2. Dalgalı karolar: avantajları
  3. 3d boyutlu fayanslara olan ilgi neden artıyor ?

13d etkisi ile Oluklu kiremit duvarları

Modern şekilde Dizayn edilmiş olan seramik Fayanslar her zaman için düz şekillerden oluşmamaktadır. Ülkemizde ve dünyada 1960 lardan Kalan düz fayans modasının yaratmış olduğu Etkiler dinle sürüyor evlerin büyük bir bölümünde düz Fayanslar Eskiden kullanılıyor olsa da günümüzde üreticiler artık farklı tarzda tasarımına gerçekleştirmeyi daha yenilikçi ve daha Çağa uygun bulmaktadırlar. Bu nedenlerden ötürü Yapılan çalışmalar sonucunda günümüzde birçok tasarımcı fayans konusunda dalgalı fayansları veya oluklu fayansları tercih etmektedirler. Özellikle oluklu Fayanslar günümüzde evlerde en çok mutfak gibi gün içerisinde çok fazla vakit geçirilen alanlarda kullanılmaktadır. Insanların daha ferah bir ortamda çalışmalarını sağlayabilmek için üreticiler artık daha farklı fayans modellerini üretmeye başladılar.

3D fayans modelleri arasında en çok tercih edilen modeller kiremit modeller dalgalı modeller Çinili modeller dalgalı karolar şeklinde sıralanabilir. 3D fayansların mutfakta kullanılmasının altında yatan temel sebeplerinin başında mutfaktaki atmosferi Ferah bir havaya taşıması gelmektedir. Özellikle oluklu kiremit modeller mutfak içerisinde kullanıldığında son derece sofistike ve Dışarıdan bakıldığında oldukça iç açıcı bir görüntü ortaya çıkartıyor. Evlerinde 3D fayans modellerini kullanan kişilerin büyük bir bölümü mutfaklarının iç kısmında dışarıdan gelen bir insan için başka bir eve gitmiş imajı yarattığını söylemektedir.

3-boyutlu-mutfak-fayanslari-2

3-boyutlu-mutfak-fayanslari-3

2Dalgalı karolar: avantajları

3D Fayanslar kısaca bulunduğu ortamda başka bir hava yaratabilmek amacıyla tasarımcılar tarafından son yıllarda çokça tercih edilen seramik modelleri arasında yer almaktadır. 3 boyutlu mutfak seramiklerinin birbirinden farklı renk boyut ve şekillerde olması kendi mutfağını tasarlamak isteyen ev hanımları için son derece geniş bir perspektif sunmaktadır. Kendinize Hayal gücünüz doğrultusunda bir mutfak oluşturmak ve bunu üç boyutlu mutfak seramiklerini kullanarak mükemmel bir görüntüye kavuşturmak istiyorsanız doğru malzeme ile çalışıyorsunuz demektir. Son derece yenilikçi ve modern bir anlayışa sahip olan üç boyutlu mutfak seramikleri temizlik açısından ve kullanım koşulları açısından da oldukça kullanışlı olduğundan ötürü günümüzde birçok Müşteri tarafından tercih edilmektedir.

3-boyutlu-mutfak-fayanslari-4

 

3 boyutlu mutfak fayansları ne olan ilgi ve alakanın ülkemizde son yıllarda artmasının altında yatan bir diğer önemli sebep ise tamamen mutfak moda trendlerine uygun bir yapıda bulunmasından kaynaklanıyor. Özellikle hanımların kendi mutfaklarında tamamen kendi istekleri doğrultusunda Dizayn edebileceklerini duymaları 3D boyutlu mutfak fayanslarına olan ilgi ve alakanın artmasının altında yatan bir diğer önemli sebep olarak gösterilmektedir. 3 boyutlu mutfak fayanslarını kullanarak sınırsız renk seçeneklerinden yararlanmak aynı zamanda kullanışlılık açısından da oldukça verimli olan bir paya sahip olmak isteyen bayanlar bu alanda hayal gücüne göre kendi istediği tasarımı gerçekleştirme şansına erişiyorlar.

3-boyutlu-mutfak-fayanslari-5

3-boyutlu-mutfak-fayanslari-7

33d boyutlu fayanslara olan ilgi neden artıyor ?

Üç boyutlu mutfak fayansları dizaynında dikkat edilmesi gereken esas nokta kullanılacak yüzeyin hangi alan olduğu konusudur. Tepesinde kullanacağınız özellikle kiremit ve dalgalı Karalar mutfak yüreğinizin çok daha ferah ve iç açıcı bir görüntüye sahip olmasını sağlayabilir. Bununla birlikte iç dalgalı Çin porselenleri kullanmak istiyorsanız bu mutfak yerine daha çok banyo için uygun olacak bir çalışmadır. Renklerinden ve tasarımından da rahatlıkla hangi 3 boyutlu Mutfak fayanslarının hangi alanlarda kullanılacağına dair bir bilgi sahibi olabilirsiniz. 3 boyutlu mutfak fayansları ne kullanılır Ülkemizde hızlı bir şekilde yaygınlaştığını ötürü bu alanda hizmet veren firmaların sayısında önemli bir artış bulunmaktadır. Dalgalı karolar, iç dalgalı çini kullanımı, 3D etkisi olan oluklu kiremit duvarlar gibi birbirinden farklı modeller ve birbirinden farklı renk seçenekleriyle kendinize ait bir mutfak tasarımını artık hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

3-boyutlu-mutfak-fayanslari-8

3-boyutlu-mutfak-fayanslari-9

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...