• Dekorasyon ve tadilat başarılı sonucu alana kadar
  • Videolu ve resimli adım adım anlatımlar
  • Ya işçi tut - Ya da kendin yap
  • Mutfak tadilatında hesap makinaları

Modern Mutfak Masası Örtüsü Modelleri ve Seçimindeki Farklı Detaylar

Mutfak masa örtü modelleri son zamanlarda oldukça farklı trendlere ortaya çıkmış ve ev hanımlarının özellikle ilgisini çekmeyi başarmıştır.

İçerik
  1. Modern Mutfak Masası Örtüsü Nasıl olur?
  2. Hangi Modeller Masa Örtüsü Olabilir?
  3. Masa Örtüsünün Şekli Nasıl Olmalıdır?

1Modern Mutfak Masası Örtüsü Nasıl olur?

Modern bir şekilde tercih edilecek masa örtüleri, şık seçimler ile bulunduğu alanı güzelleştirebilmektedir. Ayrıca kumaşın kalitesi de bu durum için önemlidir. Ev hanımları dikiş trendlerine uygun olarak mutfak masası örtülerini tercih edebilir.

mutfak-masasi-örtuleri-2

mutfak-masasi-örtuleri-3

Mutfak gibi ihtiyaçların en çok karşılandığı mekânlar, insanların vazgeçilmez olan yerleridir. Mutfaklarında değişiklik yapmayı isteyenler için hazırlanan mutfak masası örtüleri modelleri sizlere yeni bir mutfak için güzel ve gösterişli fikirler verecektir. Bu yüzden tercih edilecek mutfak masası tasarımı konusu noktasında oldukça hassas, dikkatli ve özenli davranılmalıdır. Çünkü başarılı masa dekorasyonları bu noktada mutfağın şık ve modern bir görünüme kavuşmasında önemli bir rol oynamaktadır.

mutfak-masasi-örtuleri-4

2Hangi Modeller Masa Örtüsü Olabilir?

Tercih edilen sezonun modern mutfak masası örtüleri modelleri klasik mutfak ortamına sahip bir ortamda kullanılır ise hem zevksiz bir tasarım ortaya çıkar hem de göz yorar. Bu sebepten dolayı klasik ve modern tarzın iç içe girdiği bu dekorasyon fazlası ile kötü bir hal alacaktır. Kendinizi geliştirmek adına mutfağın tamamlayıcısı olan mutfak masa örtüleriyle harika bir görünüm yakalayabilirsiniz.

mutfak-masasi-örtuleri-5

mutfak-masasi-örtuleri-6

mutfak-masasi-örtuleri-7

mutfak-masasi-örtuleri-8

mutfak-masasi-örtuleri-9

Şık modelleri ve rengârenk desenleri ile dikkat çeken masa örtüleri, mutfak tasarımlarına şıklık katacak göz alıcı ve canlı dekorasyonları ile beğenilmeye devam etmektedir. Mutfaklarda siz değerli müşterilerin içini ısıtacak renkler, desenlerin zarifliği ve şıklığı ile birleşen muhteşem modeller ile mutfaklarımızda tarz yaratacak masa örtüleri, bu yıl da ünlü tekstil markalarının yeni koleksiyonları ile sonbaharı karşılamaya hazır görünmekte.

mutfak-masasi-örtuleri-7

3Masa Örtüsünün Şekli Nasıl Olmalıdır?

Saten kurdeleler, danteller ve pek çok tasarımlar ile süslenen masa örtüleri mutfaklarımıza hak ettiği şıklığı mutlaka yaşatacaktır. Mesela düz renkleri olan bir masa örtüsünü desenli runner örtüler kullanarak çok daha zarif ve çok daha estetik gösterilebilir. Daha fazla estetik kazandırılmış ve yenilenmiş modeller ile 2016 modası mutfak masa örtüleri siz müşterileri mağazalarda beklemektedir.

mutfak-masasi-örtuleri-11

Yeni bir masa örtüsüne ihtiyaç duyanların ve çeyizler için şık bir model aramanın yeridir bu mağazalar. Bu örtüler mutfak masaları için özel olarak tasarlanmış olup, ütü gerektirmeyen ve leke tutmayan özellikleri ile karşımıza çıkmaktadır. Genellikle mutfak masalarında kare şeklinde görmeye alıştığımız masa örtüleri, bu yıl daha çok dikkat çekici modelleri ve farklı ebatları ile bir hayli ilgi görmeye devam etmektedir. Farklı büyüklükler de olan mutfak masaları da düşünülerek hazırlanan mutfak masalarını süsleyen rengârenk desenli masa örtüleri bazen yuvarlak, bazen dikdörtgen, bazen de kare modeller olarak karşımıza çıkmaktadır.

mutfak-masasi-örtuleri-12

2016 yılının mutfak masası örtüleri şıklığına ve kalitesine pek güven duyduğumuz en ünlü ev tekstili markaların koleksiyonları ile mutfaklarda bambaşka bir şıklık yaratılacak. Her türlü kirliliğe ve yemek lekelerine maruz kalan mutfak masası örtüleri, özel ve kaliteli kumaşları sayesinde leke tutmamakta ve aynı zamanda yıkanma sonrası ütü gerektirmemektedir. Bu pratik özellikleri ile de her kadının beğenisini ve ilgisini kazanıp, bu örtüler mutfaklarda rahatlık ve kolaylıklar yaşatmaktadır.

mutfak-masasi-örtuleri-13

Oldukça canlı renklerin ve birbirinden farklı desenlerin süslediği bu masa örtüleri, dilerseniz sandalyeleri için de hazırlanmış örtüleri ile beraber tam bir takım olarak da alabilirsiniz. Canlı ve yeni masa örtüleri ile sizler de mutfaklarınızı etkileyici ve dikkat çekici güzellikte yaşamak istiyor iseniz sizler için seçilen modern mutfak masa örtüsü modelleri ile mağazaları gezerek en güzeline siz karar verebilirsiniz. Bu örtülerin çay örtüsü ve yemek örtüsü olmak üzere iki çeşidi vardır. Çay örtülerinin boyları yemek örtülerine nazaran daha desenli ve daha küçüktür. Genelde çok desenli olanları fazla beğenilmemektedir.

mutfak-masasi-örtuleri-14

mutfak-masasi-örtuleri-15

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk oy sizden olsun)
Loading...