• Dekorasyon ve tadilat başarılı sonucu alana kadar
  • Videolu ve resimli adım adım anlatımlar
  • Ya işçi tut - Ya da kendin yap
  • Mutfak tadilatında hesap makinaları

3D mutfak Cam Panellerinin Mutfak İle Uyumu Nasıl Olmalıdır?

3 D mutfak tezgah cam kaplama ürünleri Özel olarak hazırlanan mürekkeplerin kullanımı ile hazırlanmaktadır. Ayrıca mutfaklar için farklı modelleri bulunduğu için çeşitler arasından seçim yapmak oldukça kolaydır.

İçerik
  1. 3d Mutfak Tezgah Arası Çeşitleri ve Fiyatları
  2. Cam Kaplama Modelleri
  3. Diğer Modeller

13d Mutfak Tezgah Arası Çeşitleri ve Fiyatları

3D mutfak tezgah arası cam kaplama panel ürünlerden meydana gelir. Mutfak tezgah arası cam kaplama ürünleri renkli uygulamaları ile dikkat çekmektedir. Özel olarak hazırlanan mürekkeplerin kullanımı ile hazırlanmaktadır. Ayrıca mutfaklar için farklı modelleri bulunduğu için çeşitler arasından seçim yapmak oldukça kolaydır. 3 D mutfak tezgah cam arası kaplama panel ürünlerinin nem direnci bulunur, sıcaklıklara dayanıklıdır, 120 derece sıcaklıklarda bile sorun yaratmaz, yağ ve buhardan etkilenmediği için hayatı kolaylaştırır. Bu ürünlerin görüntüsünde seramik ve mozaik görüntüler, hayvanlar, göller, evler ve daha bir objeye rastlayabilirsiniz. Ürünlerin tamamı güvenlik düşünülerek tasarlandığından dolayı cam kaplama panel ürünleri her türlü darbeye karşı dayanıklıdır.

resim-5042

resim-5043

resim-5044

resim-5045

resim-5046

Mutfak ve tezgah arasına kullanılacak olan cam panel kaplama ürünlerinin boyutları oldukça büyüktür. Yani geniş alanlar için kullanılabilir. Bu geniş alanlar mutfak dolabı ile de uyum sağlar. Ayrıca mikro fiber bezle, mutfak süngeri ve fırçalar ile kolay şekilde temizlenir ve kurulanabilir. Temizleme özelliğinden kaynaklı olarak da sık şekilde tercih edilmektedir. Camların temizlendiği her temizlik ürünü ile temizlenebilir.

resim-5047

resim-5048

Mutfak tezgah arası cam kaplama fiyatları kullanılacak olan panel modeline göre değişkenlik göstermektedir. Tabi mutfak dolabı ve genel dekorasyonu ile uyumu da fiyatları etkiler. Ayrıca bu tarz ürünler gelişen teknoloji ile desteklendiği için diğer tezgah arası modellerine göre biraz daha pahalıdır. Mutfak tezgah arası cam fiyatları konusunda özellik Bursa, İzmir, Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerde rekabet daha fazla olduğu için değişken fiyatlar ile karşılaşılabilir. Bunun içinde araştırma yapmak gerekir.

resim-5049

resim-5050

resim-5051

Panel fiyatları açısından seçim yapılacak olan modelin kalitesi, temizlenme özelliği, boyutları v e montajı da farklılıklar yaratabilmektedir. Bunların dikkate alınarak fiyat değerlendirmesi yapılması gerekir. Özellikle Ankara ve Bursa bölgesinde bu işi yapan fazla firma bulunur.

2Cam Kaplama Modelleri

resim-5051

resim-5053

Mutfak tezgah arası cam panel kaplama çeşitlerinde özellikle ışık efekti ile aydınlatılması olan ürünler tercih edilmektedir. Ayrıca deniz görüntüsüne ve meyveler ile tasarlanmış olanlar da mutfaklar için oldukça uygundur. Bu tarz ürünler duvar ile bitişiktir.

resim-5054

resim-5055

resim-5056

Mutfak tezgah arası cam panel kaplama çeşitlerinin kurulumu oldukça basittir. Farklı modeller ve naturel renkler ile mutfaklarınızda vurguyu direk olarak bu bölgeye verebilirsiniz. Kolay kullanımın yanı sıra mutfağınıza giren kişilerin direk olarak cam paneller dikkatini çekecektir. Ayrıca model çeşitliliği ile klasik, Provence, vintage ya da romantik bir çeşit ile sıklıkla kullandığınız bu alanları süsleyebilirsiniz.

resim-5057

resim-5058

resim-5059

Mutfağınızda seramik ya da karo kullanmak yerine bir yunus, balık, kahve çekirdeği, çiçek, dantel ya da bir şehir figürü kullanabilirsiniz. Bu ürünleri bir nevi duvar kâğıdı gibi algılamak da mümkün.

resim-5060

resim-5061

resim-5062

resim-5063

resim-5064

Cam mutfak tezgah arası modelleri ile farklı bir atmosfer, şık alanlar, konforlu mekanlar yaratılabilir. Bir tekstil ürünü figürünü bile kullanma imkanınız bulunur. Örneğin; mutfaklarda kahve çekirdekleri görüntü, çiçek deseni ve tahıl görüntüsü bile yakalayabilirsiniz.

resim-5065

resim-5066

resim-5067

Mutfak dolabı ile genel dekorasyonu arasında da uyum olmalıdır. Tezgah arası seçimi papatyalardan meydan gelecekse dolaplarında beyaz olması gerekir. Bu sayede papatyalar mutfak da direkt olarak patlayarak göze çarpacaktır. Bu alanların ışıklandırılması da önemlidir. Işık 3 boyutlu alanlara derinlik katmaya olanak sağlar. Ayrıca bu alanların üzerinde kullanılacak olan ışıklar alanın daha parlak gözükmesine olanak sağlarken, mutfaklar yemek hazırlarken de size kolaylık sağlar.

resim-5068

Mor dolaplara sahip olan mutfaklarda ve ankastrelerin kenar kısımlarında da cam paneller kullanılabilir. Panellerde morun yer alması dolaplar ile bütünlük sağlar.

resim-5069

resim-5070

resim-5071

resim-5072

Açık renkli dolaplara sahip bir mutfağınız bulunuyorsa panellerin canlı ve parlak renkler ile desenlere sahip olması gerekir. Mutfağın genel anlamdaki sadeliğini koruyarak ayrı bir hava katılır.

3Diğer Modeller

resim-5073

resim-5074

resim-5075

Koyu renkli mutfaklarda cam tezgah arası modellerin dolap renklerinin açık tonlarına sahip olması bütünlük yakalamak adına kullanılır. Bu sayede genel anlamdaki bütünlük hiçbir zaman kaybolmaz.

resim-5076

resim-5077

resim-5078

resim-5079

resim-5080

resim-5081

resim-5082

Mutfaklarda en çok tercih edilen modeller arasında kahve çekirdekleri ve cam şişeli modeller yer alır. Mutfağın asıl amacına uygun olan modellerdir. Renkleri ve farklı modelleri ile her türlü mutfak dolabı ve aksesuarı ile uyum içindedir.

resim-5083

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...