• Dekorasyon ve tadilat başarılı sonucu alana kadar
  • Videolu ve resimli adım adım anlatımlar
  • Ya işçi tut - Ya da kendin yap
  • Mutfak tadilatında hesap makinaları

Bauhaus Mutfak Dolapları ve Bauhaus Kreatif Mutfak Dekorasyonları

Bauhaus Mutfak Dolapları ile mutfağınızın çok daha güzel ve çekici görünmesini sağlayabilir ayrıca kreatif dekorasyonlar oluşturarak kullanabilirsiniz.

Bauhaus Mutfak Dekorasyonları

Mutfaklar evinizdeki olmazsa olmaz mekânlardan birisidir. Mutfaklarında değişiklik yapmak isteyenler için hazırlanan Bauhaus mutfak dolabı örnekleri ve Bauhaus mutfak dekorasyonu örnekleri sizlere yeni bir mutfak için güzel ve gösterişli fikirler verecektir. Mutfak dolaplarınızın bile sadece kapaklarını ya da kulplarınızı değiştirerek yaşam alanlarınızda farklılık gösterebilmeniz  için birçok kaliteli dolap üreticisinin bayiliğinin yapıldığı Bauhaus gibi yerlerde alternatif ölçü ve renk seçeneği sunan doğru adresleri bulup, mağazaları ziyaret ederek ürünleri yakından görüp seçebilirsiniz.

bauhaus-mutfak-dolaplari-2

 

Yapı marketlerde Bauhaus mutfak dolap modelleri ile evlerinizin dekorasyonlarında farklı tarzlar yaratmaya devam etmektedir. Mutfaklarımız, ev içerisinde en fazla kullandığımız alandır. Bauhaus da neredeyse 50 yıllık bir tecrübesi ile evlerin en önemli alanı mutfak dekorasyonları için sizlere kaliteli ve şık çözümler sunmaktadır.

bauhaus-mutfak-dolaplari-4

bauhaus-mutfak-dolaplari-5

bauhaus-mutfak-dolaplari-6

Mutfak dolabından, mutfak fayansına, mutfak dolabı kulplarından, mutfak tezgâhına kadar mutfak ile ilgili aranılan her şey Bauhaus mağazalarında bulunabilmektedir. Mutfak dekorasyonları ve tasarımları denildiğinde akla ilk olarak tabii ki mutfak dolapları gelmektedir. Çünkü mutfakları mutfak yapan bir nevi dolaplarıdır.

bauhaus-mutfak-dolaplari-7

bauhaus-mutfak-dolaplari-8

Mutfak dolaplarının içleri ve dış tarafları düzenlenerek kullanışlı birer mutfak dolapları haline getirilebilir. Pek de geniş alanlara sahip olmayan tüm mekânlarda yapıldığı gibi mutfak dolapları düzenlenirken de dolap içlerinin iki boyutlu değil de üç boyutlu olarak düşünülmesi gerekir. Örneğin mutfak dolaplarının kullanımı gözden geçirilirken sadece dolap alanının derinliği ve yahut da eni dikkate alınmamalı, yükseklik, boyu gibi özellikleri de incelenip mutlaka kullanışlı bir hale getirilmelidir.

 

bauhaus-mutfak-dolaplari-10

Kullanışlı bir hale getirince, mutfak dolaplarının içerisindeki ölü alanları da en aza indirmiş olursunuz. Ev hanımları sık sık şu cümleyi kullanmaktadır: “Keşke benim de mutfağım büyük olsa.” Fakat ne yazık ki hepimizin mutfağı internet sitelerinde ya da tasarım dergilerinde olduğu gibi kullanışlı, büyük ve ferah olamayabiliyor. Durum böyle olunca da elimizdeki mutfak ile yetinmek zorunda kalabiliyoruz. Aslında rahat ve kullanışlı bir mutfağa sahip olmak için her zaman da kullanışlı ve büyük alanlara gerek yoktur. Yapılacak titiz ve dikkatli bir çalışma ile yeniden yaratılacak bir mutfak, sizlere şüphesiz yeni kullanım alanları kazandıracaktır.

bauhaus-mutfak-dolaplari-11

Bunun için kaliteli sezonun trend mutfak dolaplarını elde etmek istiyor iseniz Bauhaus mağazalarını dolaşarak, yeni modelleri yakından görme şansını yakalayabilirsiniz. Bauhaus mağazalarında hazır mutfak dolapları 900 tl’den başlamaktadır. Ama her bütçeye uygun dolap modelleri de mağazamızda yer almaktadır. Tasarım, kullanılan malzeme ve şıklığına göre fiyat listesi değişiklik göstermektedir. Bauhaus mağazalarında mutfak ürünleri parça parça satıldığı gibi, bütün halinde de satılabilmektedir. Aynı zamanda Bauhaus mağazalarından satın alacağınız ürünlerin faturaları saklanır ise uzun yıllar garantisi olan mutfak dolaplarının garanti kapsamından da faydalanılabilir.

bauhaus-mutfak-dolaplari-12

Mutfak ürünlerinden anlamayan birisi dahi Bauhaus mutfak dolaplarını ve Bauhaus mutfak dekorasyonlarını gördüğü zaman ne kadar kullanışlı ve ne kadar kaliteli olduğunu hemen fark edecektir. Bauhaus mutfak dolapları hazır modellerden oluşmaktadır. Aradığınız mutfak dolaplarının tasarımını ve rengini rahatlıkla bu mağazalarda bulabilirsiniz. Hem modern hem de bol seçenekleri bulunan bir firma olup, pek çok renk seçenekleri ile renkli dolapları ve ahşap görünümleri ile gerçekten şık durmaktadır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...