• Dekorasyon ve tadilat başarılı sonucu alana kadar
  • Videolu ve resimli adım adım anlatımlar
  • Ya işçi tut - Ya da kendin yap
  • Mutfak tadilatında hesap makinaları

Mutfak Dekorasyonunda Kullanılan Doğtaş Mutfak Masası Seçenekleri

Yıllardır ülkemizde gerek satış ağı gerekse servis ağıyla büyük beğeni toplayan mobilya firması Doğtaş tarafından imal edilen mutfak masa çeşitleri detayları

İçerik
  1. İntro
  2. Doğtaş Bianco Mutfak Masası
  3. Doğtaş Brenda Mutfak Masası
  4. Doğtaş Briza Mutfak Masası
  5. Doğtaş Casablanca Mutfak Masası
  6. Doğtaş Country Mutfak Masası

1İntro

Özellikle yeni evlenecek çiftlerin evlerinin eşyalarını beğenme ve satın alma süreci çok yorucu geçmektedir. Bu süreçte önemli olan firmaların kalite anlamında üst seviyede olan ürünlerini ederi fiyatlara almaktır. Tüm bu detayların haricinde görsel anlamda ürünün tatmin edici tasarıma sahip olması da özellikle bayanların en büyük arzularıdır. Tüm bu kriterlerin bir araya gelmesi aşamasında çiftin bütçesinin durumu çok önemlidir. Firmalar çeşitli kampanyalarla insanlara uzun vade seçenekleri sunuyor olsalar bile kalite ve görsellikte zirve yapan ürünler seçilerek bütçe aşılmamalıdır.

im001835

Düşük gelirli vatandaşların bile cazip kampanyalardan yararlanarak sipariş verebildikleri fiyatlara göre çok kaliteli ürün çözümleri sunan Doğtaş firması farklı mutfak tasarım detaylarında kullanabilmek üzere çok çeşitli mutfak masası seçenekleri sunmaktadır. Doğtaş tarafından ülkemizin her köşesinde satışının yapıldığı doğtaş mutfak masası yurt dışına da ihracatı gerçekleştirilen kalitede ve görselliği üst seviyede tutulan ürünlerdir.

2Doğtaş Bianco Mutfak Masası

Mutfak masaları için ekonomik ürünler tercih edilebileceği gibi görsel anlamda tok duran ve kalitesiyle kendisini hemen belli eden ürünler de tercih edilebilmektedir. Yeni mutfak tasarımı yapan özellikle yeni evlenecek çiftlerin kaliteli mutfak masası alabilmek amacıyla doğtaş mutfak dolapları için doğtaş mobilya mutfak masası tercih etme imkanları bulunmaktadır.

Doğtaş Bianco Yemek odası takımı içerisinde bulunan Doğtaş Bianco mutfak masası modeli özellikle beyaz rengin sadeliğinden faydalanmak isteyen bireyler tarafından tercih edilmektedir. Masa tablasının alt kısımlarda ayak bölümünde parlak metal yüzeylerin tercih edilmesi her renk doğtaş mutfak dolapları için ürünün şıklıktan ödün vermeden kullanılabilmesi mümkündür. Doğtaş Bianco mutfak masası için kullanılacak doğtaş mutfak masa sandalye ürünlerindeki sandalyeler beyaz tercih edilmektedir. Beyaz masa ve beyaz sandalyelerin parlak metal detaylarla kombinasyonu görsel anlamda çok şık sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Doğtaş Bianco mutfak masası ölçüleri genişlik 180 cm, derinlik 100 cm ve yükseklik 76,5 cm olarak imalat gerçekleştirilmektedir. Liste fiyatı 1540 TL olarak mutfak masası çeşitli kampanyalarla indirimli olarak 1155 TL’den satışa sunulmuştur.

3Doğtaş Brenda Mutfak Masası

dogtas-mutfak-masalari-2

Doğtaş mutfak masa sandalye modelleri detaylı olarak incelendiğinde faklı renklerde ve farklı tasarımlarla uyum sağlayacak fazla sayıda model dikkatimizi çekecektir. Doğtaş Brenda mutfak masası detaylarında ahşap dokunun hakim olduğunu görüyoruz. Ahşabın mutfak masası ve sandalyelerine sağlamış olduğu sıcaklık ve pürüzsüz yüzey özellikle klasik tarz mutfak dolaplarında sıkça tercih edilmektedir.

Doğtaş Brenda yemek odası takımında bulunan ahşap detaylı brenda yemek masası 180 cm. genişliğe 100 cm. derinliğe ve 80,5 cm. yüksekliğe sahiptir. 1613 TL liste fiyatına satılan Brenda mutfak masası indirimli olarak 1210 TL’ye satılmaktadır.

4Doğtaş Briza Mutfak Masası

dogtas-mutfak-masalari-3

Doğtaş mobilya sektöründe insanlara ekonomik çözümler sunabildiği gibi üst segment olarak bahsedebileceğimiz ürünleri de bünyesinde bulundurmaktadır. Ekonomik ürünler kategorisinde yer alan doğtaş briza mutfak masası masif malzemeden yapılmış ve ahşap dokusu, ahşap görünümü verilen bir model olarak tasarlanmıştır. Özellikle küçük alana sahip olan mutfak dekorasyonlarında mutfak masası tercih edileceği durumlarda masadaki renk detaylarının açık olması nedeniyle ekonomik çözümler amacıyla tercih edilmektedir.

Doğtaş Briza Model mutfak masası 100 cm genişliğe, 100 cm. derinliğe ve 78,6 cm. yüksekliğe sahiptir. Doğtaş Briza mutfak masası bahsettiğimiz gibi mutfak dekorasyonlarında ekonomik çözümler sunmaktadır. 1253 TL liste fiyatıyla satışa sunulan ürün indirimlerle birlikte 940 TL’ye alınabilmektedir.

5Doğtaş Casablanca Mutfak Masası

dogtas-mutfak-masalari-4

Doğtaş Casablanca mutfak masası tasarımında farklı malzemelerin uyumundan yararlanılarak oluşturulmuştur. Doğtaş mobilyanın Doğu kültürünü yansıtan bu mutfak masası modelinde geleneksel tasarım esasları göz önüne alınsa da modellerdeki küt hatlar modern bir stilin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Yemek masasında en dikkat çekici unsur diğer mutfak masalarına oranla farklı bir ayak tasarımıyla oluşturulmasıdır.

Doğtaş casablanca mutfak masası ölçülerine bakıldığında 222 cm. genişlik, 100 cm. derinlik ve 75 cm. yükseklik olduğunu görüyoruz. Doğtaş casablanca yemek masası fiyatları ise liste fiyatında 1867 TL olarak belirlenmişken çeşitli indirimlerle birlikte 1400 TL’ye satılmaktadır. Doğtaş Casablanca firmanın yeni tasarlamış olduğu bir üründür.

6Doğtaş Country Mutfak Masası

dogtas-mutfak-masalari-5

Doğtaş tarafından country tarz mutfak tasarımlarında kullanılmak üzere üretilen ve satışa sunulan Doğtaş Country Mutfak Masası meşe üst tabladan ve farklı tasarıma sahip ayaklardan oluşmaktadır. Eskitme tarzı verilen mutfak masasının mutfak dekorasyonunda uyum sağlaması için kullanılması evde adeta bir kır havası ortamı oluşmasına vesile olmaktadır.

Doğtaş Country mutfak masası fiyat olarak değerlendirildiğinde üst segment bir görünüm olmasına rağmen fiyat olarak kolaylıkla tercih edilebilecek uygunlukta olduğunu söyleyebiliriz. Liste fiyatı 1660 TL olan Doğtaş Country mutfak masası modeli indirimlerle birlikte 1245 TL’den satışa sunulmuştur.

dogtas-mutfak-masalari-6

dogtas-mutfak-masalari-7

dogtas-mutfak-masalari-8

dogtas-mutfak-masalari-9

dogtas-mutfak-masalari-10

dogtas-mutfak-masalari-11

dogtas-mutfak-masalari-12

dogtas-mutfak-masalari-13

dogtas-mutfak-masalari-14

dogtas-mutfak-masalari-15

dogtas-mutfak-masalari-16

dogtas-mutfak-masalari-17

dogtas-mutfak-masalari-18

dogtas-mutfak-masalari-19

dogtas-mutfak-masalari-20

dogtas-mutfak-masalari-21

dogtas-mutfak-masalari-22

dogtas-mutfak-masalari-23

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 2,67 out of 5)
Loading...