• Dekorasyon ve tadilat başarılı sonucu alana kadar
  • Videolu ve resimli adım adım anlatımlar
  • Ya işçi tut - Ya da kendin yap
  • Mutfak tadilatında hesap makinaları

Intema Mutfak Tasarımları ve Modelleri Detayları Nelerdir?

Intema mutfak modelleri ve fiyatları konusunda online alışveriş sitesinden kısa sürede bilgi edinebilirsiniz. Modellerin hepsi farklı çizgileri ile dikkat çeker

İçerik
  1. İntema Mutfak ve Sunduğu Hizmetler
  2. İntema Mutfak Modelleri
  3. Farkınızı İntema İle Yansıtın

1İntema Mutfak ve Sunduğu Hizmetler

İntema mutfak modelleri geniş şekilde ürün çeşitleri ve her türlü zevke uygun olan modelleri ile mutfaklara mutluluk ve huzur getirmektedir. İntema mutfak modelleri ergonomik olan tasarımları, estetik tasarımları ve fonksiyonel yapıları ile dikkat çekmektedir. Son dönemlerde özellikle bayanların sosyalleşmek için kullandıkları mutfak alanları hayatı kolaylaştıran modellere sahip olmalıdır. Modern, retro, klasik, country ve farklı tarzlardaki mutfak tasarımları ile intema mutfak listesi ve modelleri farkını ortaya koymaktadır. İntema mutfak tarafından tasarlanmış olan modelleri şık modelleri ve farklı çizgileri ile piyasaya sunulmaktadır. Her proje ve her türlü zevke uygun olan alternatifler ile mutfaklarınızı mutlu yaşan alanlarına çevirmektedir. İntema mutfak modelleri ülke genelinden 40’da fazla satış noktası ile ve uzman kadrosu ile tasarı ve kurulum yapmaktadır. Özellikle satış öncesinde sunulan mimari, danışmanlık ve yönlendirme hizmetleri, satış sonrasında sunulan montaj ve servis ile alakalı hizmetleri müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. İntema mutfak modelleri her türlü yaşam şeklinde uygun mutfak tasarımları yapmaktadır. Ayrıca intema mutfak modeli fiyatları konusunda mağazalardan yardım alabilirsiniz.

2İntema Mutfak Modelleri

intema-mutfak-2

intema-mutfak-3

İntema mutfak modelleri en dikkat çekici olan ayrıntı renklerin vurgu yapar şekilde kullanılmasıdır. Ayrıca mutfaklarda farklı şekilde dizayn edilen yazı tahtaları da dikkatleri üzerine toplamaktadır.

intema-mutfak-4

İntema mutfaklarda ahşap en doğal hali ile kullanılır. Ahşap modellerde zemin kaplaması ve tavan tasarımına her daim dikkat edilir.

intema-mutfak-5

intema-mutfak-6

Özellikle geniş alanlar için tasarlanan modüler mobilya tasarımları kullanım kolaylığı ile konforlu alanlar sağlar.

intema-mutfak-7

intema-mutfak-8

intema-mutfak-9

Küçük mutfak alanları için intema mutfağın kullanıldığı ve beyaz ve parlak mutfak dolapların iç mekânın daha geniş ve ferah gözükmesine olanak sağlar.

intema-mutfak-10

intema-mutfak-11

intema-mutfak-12

intema-mutfak-13

Klasik tarzı ile eski dönemi anımsatan intema monoca modeli modern şekilde tasarlanmış olan aksesuarların mutfak ile harmanlanması sonucu oldukça şık ve zarif alanların yaratılmasına olanak sağlar.

intema-mutfak-14

İntema mutfak modellerinde ileri teknoloji ile üretilmiş olan ürünler kullanılır. Bu kullanım sayesinde mutfaklarda farklı bir çizgi yakalamak mümkündür.

intema-mutfak-15

intema-mutfak-16

intema-mutfak-17

intema-mutfak-18

İntema mutfak tasarımlarında en dikkat çeken tasarımlar parlak akrilik kapak modelleridir. Bu modeller genelde modüler mutfak anlayışı ile tasarlandığı için zevkli alanlar yaratılmaktadır.

3Farkınızı İntema İle Yansıtın

intema-mutfak-19

intema-mutfak-20

intema-mutfak-21

intema-mutfak-22

Intema mutfak modelleri arasında yer alan adora modeli yalın bir şıklığın oluşmasını sağlamaktadır. Bu tasarım darbelere ve baskılara karşı dayanıklıdır.

intema-mutfak-23

intema-mutfak-24

intema-mutfak-25

Lumina modeli düz renkli olan modelleri ile fonksiyonel tasarımların harmanlanmasından meydana gelmiştir. Fonksiyonellik sayesinde mutfaklarınıza kolay, hızlı ve basit şekilde yemekler yapabilirsiniz.

intema-mutfak-26

intema-mutfak-27

intema-mutfak-28

intema-mutfak-29

intema-mutfak-30

ıntema mutfak tasarımlarında cam ve simleri kullanmaktan çekinmemiş.  Bu tasarımlar sayesinde mutfaklarda büyülü alanlar yaratılmış.

intema-mutfak-31

intema-mutfak-32

İntema skala modelinde genç, canlı ve dinamik olan renkler bir araya getirilmiş. Spor ve modern bir mutfak yaratmak isterseniz tercihiniz olmalıdır.

intema-mutfak-33

intema-mutfak-34

Klasik tarzda bir mutfağı modern tarz ile bütünleştirmek isterseniz vega modeli tercihiniz olmalıdır.

intema-mutfak-35

intema-mutfak-36

intema-mutfak-37

intema-mutfak-38

intema-mutfak-39

intema-mutfak-40

Molta modeli ile piyasaya sunulan modelde ahşabın tüm güzelliği ile son derece gelişmiş olan işlevsellik kullanılmıştır.

intema-mutfak-41

intema-mutfak-42

intema-mutfak-43

Intema mutfak modelleri kapsamında bulunan vogue modeli ahşabın sıcaklığını hem mutfaklara hem de insanlara katmaktadır. Parlaklığı ve çekiciliği mutfağa karşı bakışınızı tamamen değiştirecektir. Ayrıca ıntema mutfak modelleri ile alakalı olan şikâyet ve dileklerinizi online ortamdan hemen iletebilirsiniz.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...