• Dekorasyon ve tadilat başarılı sonucu alana kadar
  • Videolu ve resimli adım adım anlatımlar
  • Ya işçi tut - Ya da kendin yap
  • Mutfak tadilatında hesap makinaları

Gökyüzü Desenli Tavan Modelleri Kullanımında Nasıl Seçimler Yapılması Gerekir?

Gökyüzü desenli olan salon ya da diğer odalarda kullanılacak olan gergi tavan modelleri özellikle yorgun bir günün ardından dinlenmenize olanak sağlar. Ayrıca akşamlar ışıklandırması sayesinde romantik ortamlar yaratır.

İçerik
  1. Gökyüzü Desenli Tavan Modelleri Salonda Nasıl Kullanılmalıdır?
  2. Yıldızlar İle Gökyüzünde Buluşun
  3. Tüm Odalarınızı Değiştirin

1Gökyüzü Desenli Tavan Modelleri Salonda Nasıl Kullanılmalıdır?

Eski dönemlerde salon tavan dekorasyon modelleri konusunda sadece alçıpan ve kartonpiyer modelleri kullanılırdı. Teknolojinin gelişmesi ile salon tavan dekorasyonu konusunda oldukça önemli gelişmeler üretildi. Bunun içinde gergi tavan modelleri oldukça sık kullanılmaya başlandır. Özellikle de gökyüzü tavan dekorasyon modelleri şık ve hoş alanlar yarattı. Asma ve kartonpiyer modellerinin belli bir ömrü bulunur. Gergi tavan modelleri ise bu kapsamda oldukça uzun bir kullanım olanağı sunar. Bu ürünler silinme, toz tutmama, sudan etkilenmeme tarzında özelliklere sahiptir. Bu özellikleri ve kumaşının sağlamlığı uzun dönem kullanım sağlar.

resim-5352

resim-5353

Gökyüzü her daim herkes için özgürlük gerçek duygusu hissi verir. Uyum ve unutulmaz adrenalin getirecek bulutların arasında serbest uçmak insanların psikolojik açıdan rahatlamasını sağlar. Salon, yatak odası, koridor gibi alanlarda tavana bulutlar ve mavi gökyüzü şeklinde desenli modeller yerleştirerek her daim özgürlüğü hissedebilirsiniz.

resim-5354

resim-5355

resim-5356

resim-5357

Gökyüzü tavan modelleri farklı aksesuarlar ile birleştirildiğinde daha şık, modern ve hoş bir görüntü elde etmek mümkündür.

resim-5358

resim-5359

resim-5360

Bulutların gizemi ve bembeyaz haller eşsiz bir manzaranın ortaya çıkmasına olanak sağlar. Bu kapsamda tüm güzelliği hissedebilme imkânınız bulunur.

2Yıldızlar İle Gökyüzünde Buluşun

Gökyüzü tavan modelleri kapsamında salon da yıldız kullanımı da yapabilirsiniz. Salon dışında bu uygulama ofislerde de kullanılabilir. Gökyüzün yıldızlı görüntüsünü salona uygulamanızın ardından ev içinde romantik ve dinlendirici bir ortam yaratabilirsiniz.

resim-5361

resim-5362

resim-5363

Gökyüzü tavan modelleri kapsamında kullanılacak olan desenli modeller mehtaplı gece ruh iletir.. Bu gökyüzü uygulaması zor bir iş gününden sonra yatak odasında ya da salonda gerçekten büyük bir rahatlama sağlayacaktır.

resim-5364

resim-5365

resim-5366

resim-5367

Bu teknolojinin salon ya da diğer odalarda kullanılmasında kasvet oluşturmamak adına güçlü renkler kullanılması, duvar ile arasındaki uyuma dikkat edilmesi, ışıklandırmanın en doğru şekilde kullanılması gerekir.

resim-5368

resim-5369

Işıklandırma ortamın daha şık ve ferahlatıcı olmasına olanak sağlar.

resim-5370

resim-5371

Gökyüzü tavan modelleri kapsamında LED uygulaması yapılması şık ortamlara destek sağlar. Bu sayede yapılan uygulama daha net ve gerçekçi şekilde ortaya çıkartılır. LED aydınlatma bulutların aydınlatılması konusunda oldukça önemli bir unsur olacaktır.

resim-5372

resim-5373

resim-5374

Beton olan görüntülerin dışına çıkmaya olanak sağlayan gergi tavan modelleri odalarda kullanılacak olan asma tavan modellerinden daha kullanışlı ve daha ihtişamlı bir görüntü sunar. Bundan dolayı da daha sık şekilde insanlar tarafından tercih edilir.

resim-5375

resim-5376

resim-5377

3Tüm Odalarınızı Değiştirin

Gökyüzün tavan uygulamaları son dönemlerde yaygınlaşmaya başlamıştır. Bu yaygınlıktan kaynaklı olarak da üreticiler farklı modelleri ortaya çıkartmıştır. Bu ürünlerin hepsi son teknoloji dekorasyon ürünleri ve son trend modeller arasında yer alır.

resim-5378

resim-5379

resim-5380

Yaptıracağınız uygulamanın temelinde özel bir malzeme kullanımı yapılır. Önemli olan salon ya da farklı bir alanınızın estetik ve ışıklı bir dekorasyona sahip olmasıdır. Işıklandırma bu anlamda oldukça önemlidir. Gökyüzü tavan modelleri evlere ve odalara derinlik katar ve pozitif bir enerjiye sahip olmanıza olanak sağlar.

resim-5381

Pozitif enerjiye sahip olmanıza olanak sağlayan bu uygulama içine gizlenen ışıklar sayesinde bomboş olan tavanlar tamamen ortadan kaybolur. Bunun yerine yaşam alanınıza farklı ve yepyeni bir görüntü gelir. Özellikle masmavi bir gökyüzünün odanızda yer alması sizi dinlendirme konusunda rahatlatır. Masmavi gökyüzünün içine katılacak olan çiçek ya da ağaç desenleri mevsimlerin odanızda olmasına olanak sağlar ve ışıltısını içinizin tümüne yansıtır.

resim-5382

Masmavi gökyüzü kapsamında yapılacak olan uygulamalarda çeşitlilik oldukça fazladır. Tavanınıza baktığınızda ne hissetmek istediğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Mavinin durgunluğu içine canlı renklerin kullanımını da yapma imkânınız bulunur. Gökyüzü tavan modelleri fiyatları da yapılacak olan uygulamaya, tavanın büyüklüğüne ve içinde kullanılacak olan ışıklandırma çeşitlerine göre değişkenlik göstermektedir. Bundan dolayı yaptırmadan önce araştırma yapılması uygun olacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...